RELAX lojalumo programa

Kas yra RELAX lojalumo programa?

RELAX lojalumo programa – AB „Citadele“ banko lojalumo programa, kurią sudaro RELAX taškai ir nuolaidos. Lojalumo programa skirta klientams, kurie įsigyja AB „Citadele“ banko išleistą VISA X kortelę („X kortelė“, „X Platinum“, „X Infinite“) ir aktyviai ja naudojasi. Klientas, įsigijęs VISA X kortelę, automatiškai tampa lojalumo programos dalyviu. VISA X kortelės turėtojas, atsiskaitydamas kortele už pirkinį, kaupia taškus, kuriuos vėliau gali keisti į pasirinktus prizus – kino bilietą, prekybos centrų dovanų čekį, išmanųjį telefoną ir aksesuarus, kelionę, laisvalaikio praleidimo galimybes ir kt. Taip pat kortelės turėtojas gali pasinaudoti galimybe gauti nuolaidą pirkiniams tam tikrose prekybos vietose, restoranuose, laisvalaikio praleidimo vietose visoje Lietuvoje.

Susipažinti su RELAX taškų programos taisyklėmis galite čia.

Kaip galima tapti RELAX taškų programos dalyviu?

Programos dalyviu gali tapti pagrindinės VISA X kortelės turėtojas, sudaręs kortelės sutartį nuo 2017 m. balandžio 7 d. ir ją aktyvavęs bei atlikęs pirmą atsiskaitymą kortele. AB „Citadele“ bankas korteles per 1 (vieną) darbo dieną nuo jų aktyvavimo įtraukia į RELAX taškų programos dalyvių sąrašą automatiškai.

Kaip galima prisijungti prie RELAX taškų programos?

Jeigu tu jau esi VISA X kredito kortelės naudotojas, prisijungti prie RELAX taškų programos ir keisti sukauptus taškus į prizus gali prisijungęs prie „Mano RELAX“ paskyros. Prisijungti galima dviem būdais:

  1. www.xkortele.lt interneto puslapyje;
  2. „Citadele“ interneto banke.

Prisijungti pavyks tik tada, jei jau yra atliktas nors vienas mokėjimas kortele.

Kaip kaupiami taškai?

Taškai kaupiami atsiskaitant už pirkinius viena iš VISA X kortelių. Už vieną išleistą eurą sukaupiamas 1 taškas. Peržiūrėti savo taškų likutį ir rinktis norimus prizus galima „Mano RELAX“ paskyroje arba prisijungus prie „Citadele“ interneto banko. Taškai neturi galiojimo termino. Jie galioja tol, kol klientas yra RELAX taškų programos dalyvis.

Ką gali gauti už sukauptus taškus?

Savo taškus gali keisti į įvairiausius prizus – kino ir teatro bilietus, prekybos centrų dovanų čekius, SPA dovanų čekius, grožio procedūrų prekes ir paslaugas, išmaniuosius telefonus ir jų aksesuarus, elektronikos prekių dovanų kuponus, degalinės dovanų kuponus ir kt. pasiūlymus. Visus pasiūlymus gali matyti šio puslapio „RELAX taškai“ skiltyje, keisti sukauptus taškus į prizus galima „Mano RELAX“ paskyroje.

Kaip gali sužinoti, kiek taškų sukaupei?

Taškų likutį ir iškeistų taškų istoriją galima peržiūrėti bet kuriuo metu prisijungus prie „Mano RELAX“ paskyros. Taškų likutį taip pat galima matyti prisijungus prie „Citadele“ interneto banko. Informacija apie taškų likutį interneto banke atnaujinama nuo 0:00 iki 5:00 val.

Kada yra nurašomi taškai už įsigytą prizą?

Taškai nurašomi iš karto po prizo įsigijimo, taškų likutį galima matyti „Mano RELAX“ paskyroje. Informacija apie taškų likutį interneto banke atnaujinama nuo 0:00 iki 5:00 val.

Ar RELAX taškai turi galiojimo terminą?

RELAX taškai neturi galiojimo termino. Taškus galima keisti į prizus bet kuriuo metu, kol esi programos dalyvis. Galimybės naudotis taškais nebelieka nutraukus kredito kortelės sutartį.

Kur galima rasti informaciją apie prizus?

Informaciją apie prizus galima rasti prisijungus prie „Mano RELAX“ paskyros.

Ar taškus galima keisti į grynuosius pinigus?

Taškų keisti į grynuosius pinigus negalima. RELAX taškai skirti RELAX prizams įsigyti. Visą informaciją apie prizus galima rasti „RELAX taškai“ paskyroje.

Ar yra galimybė sukauptus taškus perduoti kitam asmeniui?

RELAX taškų perduoti kitam asmeniui nėra galimybės.

Ar visi sukaupti taškai turi būti iškeisti vieno užsakymo metu?

Taškus galima keisti pasirenkant brangų prizą ir išleisti juos vieno apsipirkimo metu arba pasirenkant pigesnius prizus ir keisti taškus kelių apsipirkimų metu.

Kada ir kokiu būdu galima atsiimti įsigytą prizą?

Informaciją apie prizo gavimo būdą ir laiką galima rasti prizo aprašyme. Užsisakęs prizą gausi tai patvirtinantį el. laišką su prizo kodu arba informaciją, kaip galima atsiimti prizą. Užsisakius kai kurių rūšių prizus, prizo kodas iš karto išsiunčiamas SMS žinute.

Ar užsisakius ir atsiėmus prizą galima jo atsisakyti?

Galimybės atšaukti ar keisti patvirtinto prizo užsakymą nėra.

Kaip galima prisijungti prie „Mano RELAX“ paskyros?

Norint prisijungti prie „Mano RELAX“ paskyros, būtina suvesti savo „Citadele“ interneto banko prisijungimo duomenis (vartotojo vardą, slaptažodį) ir patvirtinti prisijungimą naudojant identifikavimo priemonę.

Ką daryti, jeigu prisijungdamas prie „Mano RELAX“ paskyros pamiršai savo „Citadele“ interneto banko prisijungimo duomenis?

Jei pamiršai savo „Citadele“ interneto banko prisijungimo duomenis, reikia skambinti į „Citadele“ banką tel. 19091 arba +370 5 221 9091, skambinant iš užsienio, arba atvykti į bet kurį banko skyrių.

Pasikeitus kontaktiniams duomenims, kurie naudojami prizo gavimo metu, kur galima juos atnaujinti?

Savo kontaktinius duomenis, t. y. telefono numerį ir el. pašto adresą, galima atnaujinti prisijungus prie „Citadele“ interneto banko.

Kokio amžiaus reikia būti, norint pradėti naudotis RELAX taškų programa?

RELAX taškų programoje gali dalyvauti tik 18 metų amžiaus sulaukę asmenys.

Ar papildomos kortelės turėtojo taškai kaupiami kartu su pagrindinės kortelės turėtojo taškais?

Pagrindinės ir papildomos kortelių turėtojai taškus už atsiskaitymų sumas kaupia atskirai. Kiekviena kortelės rūšis taškus už atsiskaitymų sumas taip pat kaupia atskirai. Kiek kiekviena kortelė yra sukaupusi taškų galima matyti prisijungus prie interneto banko. Prisijungus prie „Mano RELAX“ paskyros bendrą taškų sumą, t. y. susumuotus visų kortelių taškus. Prizo užsakymo metu visų programos dalyvio turimų VISA X rūšių pagrindinių ir papildomų kortelių taškai sumuojami kartu. Užsakius prizą taškai nurašomi pradedant nuo kortelės, kuri turi sukaupusi mažiausiai taškų užsakymo metu.

Kas gali naudotis RELAX nuolaidomis?

RELAX nuolaidomis gali naudotis visi VISA X kredito kortelę įsigiję ir ją aktyvavę klientai.

Kur galima rasti informaciją apie RELAX nuolaidas?

Informaciją apie RELAX nuolaidas galima rasti šio puslapio „RELAX nuolaidos“ paskyroje.