Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra X REWARDS prizų ir nuolaidų programa?

X REWARDS prizų ir nuolaidų programa – „Citadele“ banko prizų ir nuolaidų programa, kurią sudaro X REWARDS taškai ir nuolaidos. Prizų ir nuolaidų programa skirta klientams, kurie įsigyja „Citadele“ banko išleistą VISA X kortelę („X smart“, „X hero“, „X Platinum“, „X Infinite“), užsiregistruoja (sutinka su programos taisyklėmis) ir aktyviai ja naudojasi. VISA X kortelės turėtojas, atsiskaitydamas kortele už pirkinį, kaupia taškus, kuriuos vėliau gali keisti į pasirinktus prizus – kino bilietą, prekybos centrų dovanų čekį, aksesuarus, kelionę, laisvalaikio praleidimo galimybes ir kt. Taip pat kortelės turėtojas gali pasinaudoti galimybe gauti nuolaidą pirkiniams programos partnerių prekybos vietose, restoranuose, laisvalaikio praleidimo vietose visoje Lietuvoje.

Susipažinti su X REWARDS prizų ir nuolaidų programos taisyklėmis galite čia.

Kaip galima tapti X REWARDS prizų ir nuolaidų programos dalyviu?

Programos dalyviu gali tapti „Citadele“ banko išduotos VISA X kortelės turėtojas, ją aktyvavęs bei užsiregistravęs programoje (sutikęs su programos taisyklėmis).

Kaip galima prisijungti prie X REWARDS prizų ir nuolaidų programos?

Jeigu tu jau esi VISA X kredito kortelės naudotojas, prisijungti prie X REWARDS prizų ir nuolaidų programos ir keisti sukauptus taškus į prizus gali prisijungęs prie „Mano X REWARDS“ paskyros.


Prisijungti galima šiais būdais:

      • www.xkortele.lt interneto svetainėje;
      • „Citadele“ banko interneto banke;
      • „Citadele“ banko mobiliojoje programėlėje.


Prisijungti pavyks tik tada, jei jau yra atliktas nors vienas mokėjimas kortele.

Kaip kaupiami taškai?

Taškai kaupiami atsiskaitant už pirkinius viena iš VISA X kortelių. Atsiskaitant „X hero“ kortele, „X Platinum“ ir „X Infinite“ už vieną išleistą eurą sukaupiamas 1 taškas, atsiskaitant „X smart“ – už 2 išleistus eurus sukaupiamas 1 taškas. Peržiūrėti savo taškų likutį ir rinktis norimus prizus galima „Mano X REWARDS“ paskyroje. Taškai neturi galiojimo termino. Jie galioja tol, kol klientas yra X REWARDS prizų ir nuolaidų programos dalyvis.

Ką gali gauti už sukauptus taškus?

Savo taškus gali keisti į įvairiausius prizus – kino ir teatro bilietus, prekybos centrų dovanų čekius, SPA dovanų čekius, grožio procedūrų prekes ir paslaugas, elektronikos prekių dovanų kuponus ir kt. pasiūlymus. Visus pasiūlymus gali matyti šio puslapio „X REWARDS prizai“ skiltyje, keisti sukauptus taškus į prizus galima „Mano X REWARDS“ paskyroje.

Kaip gali sužinoti, kiek taškų sukaupei?

Taškų likutį ir iškeistų taškų istoriją galima peržiūrėti bet kuriuo metu prisijungus prie „Mano X REWARDS“ paskyros. Taškų likutį taip pat galima matyti prisijungus prie „Citadele“ interneto banko bei „Citadele“ mobilioje programėlėje.

Kada yra nurašomi taškai už įsigytą prizą?

Taškai nurašomi iš karto po prizo įsigijimo, taškų likutį galima matyti „Mano X REWARDS“ paskyroje, taip pat prisijungus prie „Citadele“ interneto banko bei „Citadele“ mobilioj programėlėje.

Ar X REWARDS taškai turi galiojimo terminą?

X REWARDS taškus galima keisti į prizus bet kuriuo metu, kol esi programos dalyvis. Jeigu dalyvis uždaro kortelę arba 12 mėnesių neatsiskaitinėja ja už pirkinius, taip pat dalyvis neturi kitos kortelės, visi sukaupti ir nepanaudoti taškai bus anuliuoti. Jeigu dalyvis uždaro vieną kortelę arba 12 mėnesių neatsiskaitinėja šia kortele už pirkinius, tačiau turi dar vieną kortelę, taškai už pirkinius, už kuriuos buvo atsiskaityta naudojant uždarytą arba neaktyvią kortelę, išsaugomi.

Kur galima rasti informaciją apie prizus?

Informaciją apie prizus galima rasti programos tinklapyje www.xkortele.lt/prizai , o užsakytų prizų istoriją - prisijungus prie „Mano X REWARDS“ paskyros.

Ar taškus galima keisti į grynuosius pinigus?

Taškų keisti į grynuosius pinigus negalima. X REWARDS taškai skirti X REWARDS prizams įsigyti.

Ar yra galimybė sukauptus taškus perduoti kitam asmeniui?

X REWARDS taškų perduoti kitam asmeniui nėra galimybės.

Ar visi sukaupti taškai turi būti iškeisti vieno užsakymo metu?

Taškus galima išleisti vieno apsipirkimo metu arba keisti taškus kelių apsipirkimų metu, pasirenkant pigesnius prizus.

Kada ir kokiu būdu galima atsiimti įsigytą prizą?

Informaciją apie prizo gavimo būdą ir laiką galima rasti prizo aprašyme. Užsisakęs prizą gausi tai patvirtinantį el. laišką ir SMS žinutę su prizo kodu arba informacija, kaip galima atsiimti prizą.

Ar užsisakius ir atsiėmus prizą galima jo atsisakyti?

Galimybės atšaukti ar keisti patvirtinto prizo užsakymą nėra.

Kaip galima prisijungti prie „Mano X REWARDS“ paskyros?

Norint prisijungti prie „Mano X REWARDS“ paskyros, būtina suvesti savo „Citadele“ interneto banko prisijungimo duomenis (vartotojo vardą, slaptažodį) ir patvirtinti prisijungimą naudojant identifikavimo priemonę.

Ką daryti, jeigu prisijungdamas prie „Mano X REWARDS“ paskyros pamiršai savo „Citadele“ interneto banko prisijungimo duomenis?

Jei pamiršai savo „Citadele“ interneto banko prisijungimo duomenis, reikia skambinti į „Citadele banka“ Lietuvos filialą tel. 19091 arba +370 5 221 9091, arba atvykti į bet kurį klientų aptarnavimo skyrių.

Kokio amžiaus reikia būti, norint pradėti naudotis X REWARDS prizų ir nuolaidų programa?

Programos dalyviu gali tapti bent 16 (šešiolikos) metų amžiaus X kortelės turėtojas. Nepilnamečių galimybės naudotis prizais gali priklausyti nuo partnerio patvirtintų paslaugų teikimo sąlygų ir privalomų teisės normų. Daugiau informacijos apie prizų prieinamumą ir specialias sąlygas rasite svetainėje www.xkortele.lt arba pas atitinkamą partnerį.

Ar papildomos kortelės turėtojo taškai kaupiami kartu su pagrindinės kortelės turėtojo taškais?

Pagrindinės ir papildomos kortelių turėtojai taškus už atsiskaitymų sumas kaupia atskirai. Kiekviena kortelės rūšis taškus už atsiskaitymus taip pat kaupia atskirai. Kiek kiekviena kortelė yra sukaupusi taškų galima matyti prisijungus prie interneto banko, o prisijungus prie „Mano X REWARDS“ paskyros – bendrą taškų sumą, t. y. susumuotus visų kortelių taškus. Prizo užsakymo metu visų programos dalyvio turimų X kortelių pagrindinių ir papildomų kortelių taškai sumuojami kartu.

Kas gali naudotis X REWARDS nuolaidomis?

X REWARDS nuolaidomis gali naudotis visi „Citadele“ banko klientai, įsigiję banko VISA X kredito kortelę ir susipažinę su programos taisyklėmis.

Kur galima rasti informaciją apie X REWARDS nuolaidas?

Informaciją apie X REWARDS nuolaidas galima rasti „X REWARDS nuolaidos“ svetainės paskyroje www.xkortele.lt/nuolaidos.