Make Up Store
7 % nuolaida visoms nenukainotoms prekėms
Make Up Store
7 % nuolaida visoms nenukainotoms prekėms
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

MAKE UP STORE yra viena iš greičiausiai augančių Švedijos kompanijų, turinti daugiau kaip 250 parduotuvių 25 šalyse visame pasaulyje. Sukurta 1996 metais, visažisto Mika Liias. Tai ne tik profesionalios kosmetikos kompanija. Šis prekinis ženklas vienu didžiausiu prioritetu laiko edukaciją, todel siūlo ne tik profesionalius makiažus, bet ir profesionalias makiažo pamokas ir grupinius ir individualius kursus. Make Up Store orientuojasi į kiekvieno kliento asmeninius poreikius ir siūlo aukštos kokybės kosmetikos produktus
protingomis kainomis. Make Up Store kosmetika yra profesionali, tačiau pritaikyta ir kasdieniniam naudojimui, kartu su stipriu pigmentu naudojama ir kuo daugiau natūralių ingredientų, tokių kaip alijošius, ramunėlės, įvairūs aliejai, sviestai ir kt. Produktai netestuojami su gyvūnais, kokybiški ir sveiki, tinka ir alergiškiems žmonėms.

Make Up Store klientai - tiek profesionalūs makiažo meistrai ir modeliai, tiek paaugliai, namų šeimininkės, įmonių darbuotojai ir vadovai. Make Up Store klientai yra visi, kuriems rūpi jų išvaizda ir domisi grožio mada. Make Up Store profesionalios kosmetikos kompanijos pagrindinis tikslas, kad klientas mokėtų gražiai pasidažyti ir nusipirktų jam tinkančias prekes! Todėl kiekvieną pirkėją moko atskleisti gražiausius bruožus! 


Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 7 % nuolaida visoms nenukainuotoms prekėms. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresai:
  • Užupio g. 27, Vilnius