Livinn
5 % nuolaida prekėms
Livinn
5 % nuolaida prekėms
Ar X smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

Šiandien pasaulyje prekių gaminama tiek, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti su kaupu. Tačiau kaip išsirinkti? Kaip susigaudyti kurios geros, kurios pagamintos su ingredientais – pakaitalais ar potencialiai kenksmingomis medžiagomis? Kaip suprasti, kas rašoma etiketėse ir tarp eilučių? Kuriam gamintojui tikrai rūpi vartotojas, o kuris tik garsiai apie tai kalba? Ir pagaliau, kaip rasti laiko šiam darbui atlikti?

Mes būtent tuo ir užsiimame, o tai darydami esame išrankūs. Parduotuvių grupė „Livinn - sveiki produktai“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, natūralia bei ekologiška kosmetika, švaros prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Patirkite patys, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus modernaus žmogaus pasirinkimas!

Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 5 % nuolaida prekėms. Nuolaida taikoma tik fizinėje parduotuvėje. Nuolaida taikoma tik galiojančios Kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresas:

Ozo g. 25, Vilnius

Gedimino pr. 9, Vilnius

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Žirmūnų g. 64, Vilnius

Upės g. 9, Vilnius

Savanorių pr. 255, Kaunas

Islandijos pl. 32, Kaunas

K. Mindaugo pr. 49, Kaunas

Taikos pr. 61, Klaipėda

Aido g. 8, Šiauliai

Ukmergės g. 18, Panevėžys