Fashion Gold
25 % nuolaida „Cielo Venezia 1270“ kolekcijų papuošalams
Fashion Gold
25 % nuolaida „Cielo Venezia 1270“ kolekcijų papuošalams
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

Romantika prasideda vos užėjus į spindintį juvelyrinių dirbinių saloną FASHION GOLD, kuriame savo šeimininkų laukia pasaulyje garsių ženklų papuošalai, vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai, dirbiniai iš aukso ir briliantų, rankų darbo papuošalai. Mes siekiame tapti Jūsų šeimos juvelyrais, kurie visuomet patars ir padės išsirinkti, o asortimentas vilioja ne tik gausa, bet ir kainomis.

FASHION GOLD jus nustebins garsiausių pasaulyje prekinių ženklų, tokių, kaip „Giovanni Ferraris“, „APM Monaco“, „ Miluna“, „Kiara“, „Nimei“, „Blumer“ ir daugelio kitų papuošalais, kuriuos išskirtinai rasite tik pas mus.

FASHION GOLD - romantika prasideda čia!

 

Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 25 % nuolaida „Cielo Venezia 1270“ kolekcijų papuošalams iš esamo asortimento. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

 

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis. Akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresai:
  • Pamėnkalnio g. 5, Vilnius