Restoranas Žuvinė
10 % nuolaida restorano sąskaitai
Restoranas Žuvinė
10 % nuolaida restorano sąskaitai
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

Žuvinė – žuvies diena kasdien!

Norite pasilepinti šviežiomis žuvimis, sužvejotomis Lietuvos ežeruose ar upėse, Baltijos jūroje ar Kuršių mariose, gardžiai iškeptomis ant grotelių, paruoštomis garuose ar karštai rūkytomis restorano rūkykloje?

O gal esate prisiekę šiltųjų kraštų jūrų gėrybių ir žuvų mėgėjai?

Užsukite į „Žuvinę“ – jaukų specializuotą žuvų restoraną.

Per dešimtis sėkmingos veiklos metus Palangoje, šio restorano vardas daugeliui gurmanų ir užsienio svečių asocijuojasi su geru skoniu, estetika ir profesionaliu aptarnavimu. Jie žino, kad kiekvieną sezoną ras kažką naujo, itin kokybiško ir subtilaus.

Mes didžiuojamės, galėdami žuvies mėgėjus pakviesti ne tik į Palangos restoraną, bet ir į sostinėje įsikūrusį žuvies restoraną, pačioje senamiesčio širdyje  – Vilniaus Rotušėje.

Vilniaus Rotušė - reprezentacinis ir gyvas pastatas, kuriame vyksta įvairūs kultūriniai renginiai, o pastato viduje įsikūręs tikras ir šiuolaikiškas, gurmaniškų ir tradicinių žuvies patiekalų restoranas „Žuvinė“, kuris reprezentuoja Lietuvą kaip jūrinę valstybę su Baltijos jūros stalu.

Didinga Rotušės atmosfera, įspūdingos freskos ir skliautai, minimalistinės interjero detalės sukuria itin jaukią atmosferą.

Virtuvės šefas Andrius Gurevičius sukūrė tikrą rojų dievinantiems žuvies patiekalus! Šiandien galima paragauti 13 metų verdamos „Bouillabaisse“ žuvienės su šafranu, kuria šis restoranas taip didžiuojasi. Čia galima susipažinti ir su unikalia vietinės žuvies scena ir paruošimo būdais. Žinoma, lyginant su tradicinėmis Jūrinėmis šalimis (Portugalija, Ispanija, Prancūzija), vietinės žuvies rūšių nėra gausu, tačiau skoninėmis savybėmis jos niekuo nenusileidžia, o dažnai ir maloniai nustebina. Žuvinėje galima paragauti Baltijos lašišų ir Otų, Stintų, Sterkų ir Vėgėlių, giliausiose Lietuvos ežeruose besiveisiančių Seliavų ar itin lengvos tekstūros, baltos Baltijos menkės mėsos. Čia pat restorano rūkykloje išrūkytų „upių karalių“ Ungurių.

Vyno mėgėjai ras platų Toskanos vyndario Castello Banfi, Austrijos, Prancūzijos ir kitų žinomų vyndarių asortimentą. Alaus mėgėjams siūlome „Švyturio" alaus kolekciją.

Vasarą restorano svečiai gali pasimėgauti taure šampano ar paragauti žuvies, ar jūros gėrybių patiekalų čia pat šalia restorano įsikūrusioje vasaros lauko terasoje po atviru dangumi.

 

Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 10 % nuolaida restorano sąskaitai. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis. 

Adresai:
  • J. Basanavičiaus g. 37A, Palanga
  • Didžioji g. 31, Vilnius