Silit - virtuvės indai
10 % nuolaida prekėms
Silit - virtuvės indai
10 % nuolaida prekėms
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

Jau daugiau kaip 15 metų maisto ruošimo indais ir virtuviniais reikmenimis prekiaujantys virtuvės indų salonai „Silit – virtuvės indai“ (UAB „Euriono prekyba“) Lietuvos rinkai pristato aukščiausios kokybės indus ir virtuvinius reikmenis. Mūsų parduodamų prekinių ženklų sąraše rasite ir šeimos verslo įmonių pavadinimus ir pasaulinio lygio gamintojų prekinius ženklus, o juos visus jungia išskirtinė kokybė ir meilė geram maisto skoniui.

Ypatingą dėmesį skiriame parduodamų gaminių funkciniam dizainui ir klientų konsultavimui bei švietimui. Kiekvienas maisto ruošimo entuziastas ar  virtuvės šefas profesionalas čia galės surasti tinkamiausią virtuvės indą ar įrankį, bei sužinoti, kaip geriau jį panaudoti ir prižiūrėti. Pas mus rasite ir dizainerių sukurtų virtuvės indų ir aksesuarų, rankų darbo japoniškų kaltinių virtuvės peilių bei kokybiškų ir laiko patikrintų vokiškų daržovių pjaustyklių reikalingų kiekvienuose namuose ar profesionalioje virtuvėje.

Lietuvoje atstovaujame šiuos prekinius ženklus: SILIT, SCANPAN, BÖRNER, GüDE, GIANNINI, KAI, VICTORINOX, JOSKO, GREENPAN,CS Solingen, ORION, CONTIGO ir kitus prekės ženklus.

 

Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kredito kortelėmis taikoma 10 % nuolaida prekėms. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.    

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis. 

Adresai:
  • Taikos pr. 141, Kaunas
  • K. Baršausko g. 66a (PC Molas), Kaunas