Manilla
10 % nuolaida sąskaitai
Manilla
10 % nuolaida sąskaitai
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

Manilla – natūrali kosmetika, sukurta gydytojos Rūtos Merkytės-Elekšienės. Tai Lietuvoje rankomis ir mažomis partijomis gaminami odos priežiūros stebuklai. Vienas jų – 2% hialurono rūgšties serumas tapo Lietuvos metų kosmetikos gaminiu  nr. 1 parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. Manilla kartu ir gyvenimo būdas, skatinantis harmonijos ir balanso paiešką ne tik odoje, bet ir kasdienybėje. Nes pradėti galima nuo paprastų grožio ritualų ir meilės sau #pasitepiirgraži, tačiau svarbiausia juk spindėti ne išorėje, bet viduje #yourinnershine.

„Aš esu Rūta. Mėgstu, kai darbai kalba už žodžius, tad trumpai – esu jauna gydytoja, tai - mano pašaukimas ir geriausias gyvenimo sprendimas. Manilla – hobis, netikėtai išaugęs į verslą, užimantis vis didesnę mano gyvenimo dalį.

  • Turiu puikią komandą – žmones, kurie tiki Manillos idėja taip smarkiai, kaip aš. Mus jungia žinojimas, kad pasieksime visus užsibrėžtus tikslus bei nepaprastai stiprus tikėjimas pergale.
  • Manilla vadovaujasi futuristiniu 4P principu: people, planet, profit, plastics (žmonės, žemė, nauda, perdirbimas). Pagrindinis mūsų tikslas – „surasti aukso vidurį“ – sugrąžinti žmones arčiau gamtos, arčiau autentikos, tuo pačiu prijungiant ir pasaulinio lygio biotechnologijos galimybes.
  • Manilla naudoja tik organiško stiklo arba greitai suyrančio plastiko pakuotes.
  • Nauda žmogui, žemei, Tėvynei, ekonomikai – Manilla atsižvelgia į viską.
  • Mes nejaučiame konkurencijos – Manilla yra idėja, gyvenimo būdas, tai nėra komercinis produktas.
  • Tai yra sąmoningas pasirinkimas. Ir tik Jūs galite nuspręsti, ar norite gyventi rinkdamiesi tai, kas turi gilesnę prasmę niūdienos vienkartinėje vartotojiškoje visuomenėje.
  • Manilla – laužantis standartus natūralios ir profesionalios lietuviškos kosmetikos prekės ženklas, o čia mūsų komandos ambicijos tik prasideda.“

– Manilla įkūrėja Rūta.

 

Nuolaidos taikymo sąlygos

Kientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 10 % nuolaida sąskaitai. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

 

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresai:
  • Upės g. 9, Vilnius