Sporto baras Honolulu
10 % nuolaida boulingo žaidimui
Sporto baras Honolulu
10 % nuolaida boulingo žaidimui
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

Viešbučio AMBERTON KLAIPĖDA K-Centre įsikūręs erdvus boulingo ir sporto klubas HONOLULU kviečia aktyviai bei atpalaiduojančiai planuoti savo laiką!

Čia rasite net 16 boulingo takelių, turėsite galimybę išmėginti savo taiklumą prie 5 smiginio lentų, 5 rusiško biliardo ar 5 pulo stalų. Pasirūpinome ir valgiais – maistą galėsite rinktis iš plataus HONOLULU meniu, kuriame rasite užkandžių prie gėrimų, karštų patiekalų, 11 skirtingų picų, desertų ir ne tik!

Visa tai – priežastis susitikti. Ši vieta gali tapti Jūsų šventės ar net kasdienybės dalimi – įprastu pasisėdėjimų su draugais, proga surengti smagų įmonės turnyrą ar sukurti nepamirštamą ir aktyvų mūsų mažųjų gimtadienį.

Krepšinio ir futbolo čempionatų metu boulingo klube įsikuria sirgalių štabai, kurie pasiruošė iki pat galo stebėti tiesiogiai transliuojamas sporto varžybas ir sirgti už savo pamėgtą komandą.

 

Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 10 % nuolaida boulingo žaidimui. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresai:
  • Naujojo Sodo g. 1A, Klaipėda