EVELKAS autostiklų centras
10 % nuolaida paslaugoms
EVELKAS autostiklų centras
10 % nuolaida paslaugoms
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

UAB „EVELKAS“ autostiklų centras pirmasis specializuotas stiklų servisas Lietuvoje, sprendžiame visų tipų lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų bei spec. technikos transporto priemonių stiklų problemas. Įmonės teikiamos specializuotos paslaugos:

UAB „EVELKAS“ taip pat prekiauja pramoninės ir inžinerinės chemijos produktais (klijai, sandarikliai, valikliai, auto-kosmetikos prekės).

Turime padalinius VilniujeKauneKlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyje ir Utenojetodėl artimiausią mūsų servisą galite pasiekti greičiau nei per valandą iš bet kurio Lietuvos taško.

Teikiame paslaugas fiziniams asmenims ir verslo klientams iš visos Lietuvos bei užsienio. Esant poreikiui mūsų mobilios brigados gali atvykti pakeisti stiklą į Jūsų technikos buvimo vietą.

Nuolaidos taikymo sąlygos

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 10 % nuolaida automobilių stiklų tamsinimo, stiklų keitimo paslaugoms, autokosmetikai ir automobilių eksploatacinėms medžiagoms.

Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresai:
  • Birželio 23-iosios g. 27b, Kaunas
  • Dubysos g. 58, Klaipėda
  • Kerbedžio g. 21, Panevėžys
  • Liejyklos g. 5a, Šiauliai
  • Aukštaičių g. 3b, Utena
  • Lakūnų g. 30, Vilnius