Bimbo Italija
10 % prekėms
Bimbo Italija
10 % prekėms
Su X Smart, X kortelė, X Platinum, X Infinite.

„Bimbo Italija“ – tai specializuotos drabužių ir batų parduotuvės vaikams iki 16 metų. Specializuotos „Bimbo Italija“ parduotuvės, kurie geromis kainomis nori įsigyti iš natūralių medžiagų pagamintų gražių drabužių bei odinės avalynės. Čia gausu garsių kompanijų „Miniconf“, „Pampolina“, „Lemmi“, „Weise“, „Konigsmuhle“ ir kitų Europos gamintojų prekių, kurios žavi ne tik nedidelėmis kainomis, ypatinga kokybe, bet ir stilingais, originaliais ir net vienetiniais modeliais. Mes stengiamės, kad nė vienam mūsų pirkėjui nestigtų dėmesio, o moterims – profesionalaus patarimo. Todėl mūsų parduotuvėse darbuotojai Jums visada maloniai patars ir padės išsirinkti patinkančią prekę.

 Nuolaidos taikymo sąlygos 

Klientui atsiskaitant „Citadele“ banko VISA X kortelėmis taikoma 10 % prekėms. Nuolaida taikoma tik galiojančios kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota.

 

Nuolaida netaikoma akcijų/išpardavimo metu ar kartu su kitomis toms pačioms prekėms/paslaugoms taikomomis nuolaidomis. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Adresai:
  • Verkių g. 29 (PC Outlet Park), Vilnius